ПРО НАС

Головна/Про нас
Про нас 2017-07-28T07:24:33+00:00
Яніна Резніченко

Yanina Studio ™ – український бренд жіночого одягу, створений на рубежі тисячоліть, у 2000 році. Brandmother, дизайнерка і власниця студії Яніна Резніченко закінчила у 1998 році Київський національний університет технологій та дизайну. За роки роботи вона зібрала команду найкращих професіоналів, які втілюють задумані проекти із найскладнішими оригінальними дизайнерськими ідеями на незмінно високому рівні. Це те, на чому ґрунтується наша продуктивна робота і задоволення вибагливих клієнтів. Працюючи на ексклюзивній основі з індивідуальним клієнтом, ми маємо величезний досвід, виконуємо будь-які види обробки, найскладніші технологічні операції. Ми устаткували виробництво сучасним обладнанням, яке дозволяє нам працювати з усіма можливими видами матеріалів.

Після ухвалення рішення про розширення діяльності і приходом в студію директора з розвитку Наталії Клочаніної ми відкрили два нових напрямки – продаж тканин з Італії і створення повноцінних колекцій.

З нашими колекціями ми успішно взяли участь в Mercedes-Benz Fashion Days та Ukrainian Fashion Week, нас відзначили як клієнти, так і професіонали світу моди. У нас відразу ж з’явилися партнери – бутіки, у яких вже можна придбати речі з нашої «картинної» літньої колекції Revival, основаної на принтах картин епохи італійського Відродження, а також речі із «мозаїчної» зимової колекції, яка уособлює в собі поєднання різних сміливих кольорів, фактур, складного крою та яскравої дизайнерської ідеї.

Ми – не просто ательє, яке шиє на замовлення, ми створюємо образ, підбираючи не просто тканину, колір або фасон, ми допомагаємо створити образ і стиль, розкриваючи Вашу неповторну індивідуальність.