Головні тренди на головні убори, осінь-зима 2017-2018

Головна/Головні тренди на головні убори, осінь-зима 2017-2018

Головні тренди на головні убори, осінь-зима 2017-2018

Тренди і практичність

Історія моди – це в деякому сенсі відображення історії розвитку людства. Протягом всієї історії людської цивілізації, мабуть, ніщо не відобразило колоритну характеристику епохи так, як історія моди. І якщо на час появи людства  одяг носив суто практичний характер, то досить швидко до традиційної захисної функції додалася естетична складова.

На цей раз в центрі уваги – головні убори

В ієрархії модних аксесуарів цей головний убір посідає високе, якщо не головне становище. Головні убори демонструють, як правило, всі ті тренди, які ми помічаємо в одязі.

Як казав Бернард Шоу, «жінці іноді варто перебрати дюжину капелюшків, поки вона не знайде той єдиний, який не сподобається її чоловікові». Тому перебираємо, дівчатка, міксуємо і експериментуємо.

Dior

1. Фетрові капелюшки

Сікорський, Аль Капоне, Майкл Джексон і багато хто з нас із вами віддасть перевагу федо́рі – капелюшку із м’якого фетру, обвитому один раз стрічкою. Цей капелюх був винайдений наприкінці 1880-х років і названий іменем княгині Федори Ромазової, героїні популярної в ті роки п’єси «Федора» французького драматурга Віктор’єна Сарду, а також одноіменної опери італійського композитора Умберто Джордано.

Різні варіації капелюшків із фетру пропонують дизайнери, залишається лише підібрати свій за стилем, кольором та формою.

Alberta Ferretti & Elisabetta Franchi

2. Берет

Че Гевара, Огюст Роден, ВДВ та мільйони митців з усього світу надавали перевагу берету — м’якому головному убору без козирка. Вважається, що почали носити цю мяку круглу плоску шапочку без тулії та околиша древні кельти, але в іншому місці планети виникнення берета відносять до 400 до н.е. Археологи знаходять його у ертусків, і історики стверджують, що їх носили мисливці та селяни. В часи Середньовіччя цей головний убір почав набирати популярність серед інтелігенції, а на наступні сезони його пропонують Елізабетта Франчі та Крістіан Діор.

Elisabetta Franchi & Christian Dior

3. Хустини

Дизайнери пропонують цілу низку ідей, як зав’язувати хустину на голові: обвитою навколо голови у вигляді широкої смуги, у вигляді тюрбану, традиційним «бабусиним» способом. Також модно носити хустину під головний убір. І неважливо, що ви оберете – класичний капелюх із широкими крисами, шапку-ушанку чи в’язану біні – в моді еклектика – поєднання непоєднуваного. Ми от знаємо ще одну цікаву фішку: хустину можна просто пошити із шматка тканини, використавши цю саму тканину ще в якомусь елементі луку. Нам добре, у нас шовку – цілий магазин.

Moschino & Gucci

4. В’язані шапки

Осінньо-зимовий сезон – час модних светрів, світшотів та в’язаних речей, тому модні покази були заповнені шапками у стилі «бабуся зв’язала». З помпонами чи без них, з візерунками та однотонні, тонкі трикотажні чи об’ємні з крупною в’язкою – в’язані шапки доступні в будь-якому варіанті. І стильно, і бабуся може бути спокійна, завжди можна вислати їй СМС: «Я поїла і в шапці».

Dolce Gabbana & Versace

Yanina Studio

5. Пов’язки

Ну от це вже точно найдревніший головний убір унісекс, хоча на подіумах цього сезону моди він виглядав здебільшого дуже по-жіночному. Прикрашені паєтками, стразами, теплі або спортивні –  повязки повернулися в наше життя з тріумфом.

Chanel

6. Кепки

Рік народження кепі (кепки) достеменно відомий – це 1830, коли до військової форми французьких військовослужбовців було введено такий тип фуражки з козирком. Сучасні дизайнери змінюють її форму і використовують різні матеріали. В прийдешньому сезоні це глянцеві фактури а-ля вініл, а також хутро, переважно штучне. Форма, яку нам пропонують, нагадує кондитерський виріб. Мені – шоколадне праліне. Головне, щоб всередині була начинка, шановне панство!

Marc Jacobs

2017-10-24T13:21:13+00:00 Вересень 25, 2017|Блог|