Як обрати сукню за типом фігури

Головна/Як обрати сукню за типом фігури

Як обрати сукню за типом фігури

Сукня – це найбільш виграшна деталь жіночого гардеробу. Саме сукня може зробити Вас більш жіночною і гарною, передати Ваш романтичний або чуттєвий настрій, підкреслити достоїнства Вашої фігури і приховати недоліки. Сукня може врятувати в ситуації, коли немає часу підбирати блузку до спідниці або брюк. Завдяки розмаїттю фасонів за допомогою сукні можна створити різні образи та стилі, від ділового до романтичного.

Сукня – це найбільш виграшна деталь жіночого гардеробу. Саме сукня може зробити Вас більш жіночною і гарною, передати Ваш романтичний або чуттєвий настрій, підкреслити достоїнства Вашої фігури і приховати недоліки. Сукня може врятувати в ситуації, коли немає часу підбирати блузку до спідниці або брюк. Завдяки розмаїттю фасонів за допомогою сукні можна створити різні образи та стилі, від ділового до романтичного. Переваги сукні можна перераховувати безкінечно, але зараз ми хотіли б розповісти, як правильно обрати сукню відповідно до типу фігури. Адже якщо ми комфортно почуваємося у нашому одязі, коли ми самі собі подобаємося – то це і є ідеєю дизайну одягу.

Головна порада: розкрити через зовнішній вигляд свою індивідуальність і почуватися при цьому гармонійно! Це – лейт-мотив всього, що ми коли-небудь радили і будемо радити надалі.

А тепер практичні поради. Існують різні типи фігур, і кожному з них пасують свої фасони суконь. Виділяють 5 основних типів фігур: «Яблуко», «Груша», «Пісочний годинник», «Перевернутий трикутник» (або спортивний тип фігури) та «Прямокутник» (колонна або банан).

Типи фігури

Тепер детально розглянемо, яка сукня буде найбільш вдалою для кожного з типів фігур.

1. «Яблуко»

Особливості: відносно худенькі стегна (приблизно одного розміру з плечима) і великий живіт, при цьому ноги часто худі.

Як коригувати: Один з основних методів візуальної корекції фігури в такому разі – це досить щільні тканини зверху, широкі пояси і корсети. Найбільш виграшні силуети суконь: пряма, сукня-балон, багатошарові сукні. Так само, власницям цього типу фігури пасуватимуть моделі суконь з вертикальними корсетними швами, сукні-футляри, сукні з корсетом, модні зараз сукні-сорочки, в холодний сезон – сукні-светри. Крім цього, дуже виграшними для типу фігури «Яблуко» є сукні, скроєні по косій і з V-подібним вирізом горловини із щільної тканини.

Ідеальним для такого типу фігури є сукні типу бебі-долл. Що стосується кольору, то сукні з геометричним принтом «малюють» талію, і це, безумовно, – Ваш варіант. Діагональні лінії візуально виструнчують, тому можна активно використовувати цей прийом. Візуально врівноважить пропорції фігури і декор, розташований знизу, на подолі сукні. Це можуть бути вишивка, малюнок на тканині, драпірування тощо.

Порада: уникайте надмірно облягаючого одягу.

Акцент: на ноги і стегна і плечі та руки, якщо вони досить стрункі.

 

Ось одна із суконь з нашої літньої колекції, яка відповідає таким критеріям:

Довжину сукні слід вибирати індивідуально залежно від вашої фігури, зросту та комплекції в цілому. Ця рекомендація стосується всіх типів фігур.

2. «Груша»

Особливості: об’єм зосереджений на стегнах, плечі вужчі за стегна, яскраво виражена талія. Бейонсе – одна з відомих.

Як скоригувати. Слід робити акцент на грудях. Вибирайте моделі суконь з більш темним низом, але з яскравим верхом, що привертає увагу. Ідеальним варіантом будуть моделі з активним декором на ліфі. Наприклад, ліф може бути виконаний із контрастної тканини з активним принтом, декорований стразами, вишивкою, драпіруванням, мереживами, великими брошками з квітами.

Що стосується фасонів і крою, то для типу фігури «Груша» ми радимо прямі сукні та сукні, трохи розширені донизу. Так само, щоб візуально збалансувати нижню і верхню частини тіла, варто вибирати приталені сукні з прямим кроєм спідниці і з акцентом у верхній частині, наприклад, сукні А-силуету. Пишна спідниця і фасон у стилі 50-х та класичної весільної сукні – теж Ваш варіант. Сукні з асиметричним кроєм, який переносить увагу на груди та талію.

Порада: якщо плечі дуже маленькі, можна візуально збалансувати фігуру, додавши об’єму саме плечам: рукав-ліхтарик, об’ємні пелерини або рукав-крильце, як показано на фото.

Акцент: на тоншу верхню частину тіла.

3. «Перевернутий трикутник» або спортивна фігура

Особливості: об’єм зосереджений у верхній частині тіла, плечі ширші за стегна.

Як скоригувати: Для корекції фігури «трикутник» важливо враховувати розмір грудей, оскільки для жінок з великими і маленькими грудьми методи корекції різні.

Якщо у вас великі груди, то слід обирати сукні з більш темним верхом і світлим низом. Найбільш виграшні фасони сукні для фігури «трикутник»: облягаючий верх і пишний низ, наприклад зі спідницею в складку або плісе, моделі зі спідницею «тюльпан». Так само вітається акцент на стегнах у вигляді бантів, рюшів, оборок, драпіровок, активних малюнків та інших декоративних елементів. Але все повинно бути в міру. Уникайте позбавлених смаку речей з надмірним декором. А якщо різниця об’ємів верхньої і нижньої частин тіла невелика, то сміливо одягайте однотонні сукні прямого або трохи розкльошеного крою!

Якщо сукня має темний верх і світлий активний низ, наприклад з яскравим малюнком, то за кроєм підійдуть і прямі моделі.

Якщо у Вас маленькі груди, то всі рекомендації по акценту на стегнах ті ж, але різниця для вас в тому, що слід віддавати перевагу моделям з активним малюнком по всій сукні. Або малюнок може бути тільки на ліфі, при цьому бажано дотримання балансу: темні верх і світлий низ. Дуже вишукано виглядають і сукні з мережива з контрастним нижнім шаром тканини.

Порада: щоб створити гарний силует, вибирайте білизну push up. Для обох випадків виграшним буде V-подібний виріз суконь. Так само Вам пасуватимуть сукні з асиметричним верхом.

4. «Прямокутник»

Особливості: плечі та стегна пропорційні, але талія виражена нечітко. Наші рекомендації так само актуальні для тих, хто хоче приховати животик. Представниці: Кіра Найтлі, Ліндсі Лохан, Пенелопа Крус.

Як скоригувати: фігуру типу «Прямокутник» чудово коригують широкі пояси і ремені, сукні з корсетними лініями, сукні з геометричним малюнком, який створює візуальний ефект на талії. Так само дівчатам і жінкам з фігурою типу «прямокутник» гарно пасуватимуть варіанти прямих вільних суконь, із заниженою талією, суконь з чіткою лінією талії з декоративними елементами, популярні в цьому сезоні сукні-сорочки, бебі-долл (з підрізом під грудьми), сукні з підрізом по талії до середини коліна, де темний низ контрастує за кольором з більш світлим верхом і навпаки, сукні в стилі 50-х років, сукні-светри. Можливі й однотонні сукні за кроєм з чітко вираженою талією. Добре підкреслять фігуру «прямокутник» і моделі суконь з об’ємом в області стегон (наприклад, спідниця «тюльпан», баска, драпірування, кишені, драпірування, вставки, принти, багатошаровість та інші декоративні елементи). Глибокі вирізи для створення цікавих ліній на тілі.

Варіант такої сукні з нашої зимової колекції:


5. «Пісочний годинник»

Особливості: чітко виражена талія, при цьому груди і стегна теж яскраво виражені й мають приблизно однакові параметри. У представниць цього типу фігури завжди збалансовані пропорції.

Як коригувати: коригувати Вам нічого не треба, бо Вас можна назвати щасливою власницею гармонійних і жіночних ліній. Вам пасують практично будь-які за кроєм сукні, все залежить від ваших уподобань.

Порада: робіть акцент на талії, це завжди виглядає дуже жіночно, підкреслює достоїнства Вашої фігури і робить її ще привабливішою.

У цій статті ми поділилися не лише порадами щодо вибору ідеальної сукні для кожного типу фігури, але й порадами щодо коригування на підставі нашого власного досвіду. Зважайте на те, які силуети пасують кожному з типів фігури, як розставляються акценти. Обов’язково користуйтеся рекомендаціями, якщо дійсно хочете виглядати краще, отримувати компліменти і відчувати себе впевнено в будь-якій ситуації!

Створюючи завершений образ, не забувайте про зачіску, макіяж і аксесуари. Правильно підібрані прикраси, сумочка, взуття і парфум допоможуть вам створити дійсно стильний, елегантний, незабутній образ і продемонструють оточуючим Ваше бездоганне почуття стилю. І пам’ятайте: профі Yanina Studio завжди готові дати Вам свої цінні поради щодо стилю, вибору фасону, тканини, та ще й втілити всі ці ідеї в життя.

2017-08-15T12:48:27+00:00 Серпень 10, 2017|Блог|