ТКАНИНИ

Головна/Тканини
Тканини 2017-07-25T15:50:45+00:00

Для досвідчених модників і модниць вираз «італійські тканини» означає не просто матеріал, виготовлений в Італії, але і стандарт якості, до якого законодавці моди йшли століттями. Ці тканини дуже приємні на дотик, довговічні, гарні. Важливо ще й те, що всі основні тренди та ідеї Fashion-індустрії приходять до нас з Італії, а високу моду створюють переважно італійські дизайнери і модельєри. У свою чергу, це зумовлює появу там нових фактур, принтів, тенденцій. Саме в Італії виготовляють найкрасивіші, елегантні, багаті, модні та вишукані тканини, які цілком можна назвати ідеальними. Не секрет, що зазвичай вигляд готового виробу залежить від матеріалів. Хочеш ідеальну сукню – спочатку знайди ідеальну тканину. Яким би віртуозним та ідеальним не був дизайн, він може бути зіпсований поганою тканиною. Тому краще не ризикувати. Довіртеся нам – ми знаємо, як варто вибрати.

Наш шоу-рум тканин невеликий, зате у ньому є найостанніші італійські новинки, ретельно відсортовані самою дизайнеркою. Ціни дуже привабливі, адже ми працюємо безпосередньо з виробниками, минаючи численних посередників.

Представлений текстиль для пошиття як повсякденного, так і святкового одягу, для виготовлення костюмів та пальт, суконь, блуз, брюк тощо. Є і тканини для пошиття сценічних, танцювальних костюмів, і також дизайнерські тканини, які ведуть кутюр’є використовують в своїх колекціях.

Італія асоціюється не тільки з великими дизайнерами, а й з якісними тканинами, ручною роботою і сміливими рішеннями. Україна славиться золотими руками наших майстринь, світлими головами наших дизайнерів і красою українських жінок – нас із вами. Приходьте, будемо робити світ ще красивішим разом!